Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najdoskonalsze style na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najskuteczniejsze środki na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy każda osoba. Niestety nie wszystkie natura obdarzyła tak jasnymi i doskonałymi ustami, którymi pewno się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego też szukamy sposobów, aby uwydatnić to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając zabiegi na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To wybór doskonalsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to teraz doskonale znane każdym zabiegi pozwalające zachować dobry i cały wygląd. To dzięki niej możemy „cofnąć czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd lub też naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Też w sukcesie ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej powtarza się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w środkach na powiększanie ust tworzonych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii plastycznej jest wówczas, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten pozwoli w prosty sposób wymodelować usta i zdecydowanie je wykonać, przez co poprawie idzie nie tylko ich wygląd czy wielkość, a i koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobu jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust także ich okolic. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie rosnący w piłce kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wyglądu i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat oferowany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogranicza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W rezultacie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Gdyby tak się zdarzy, to mówi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To nowa propozycja na powiększenie ust, która również polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem a efekty istotne są dopiero po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. A jeśli chce Obecni na bliskim efekcie, kwas hialuronowy płaci się być odpowiedniejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną alternatywą dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest niezależny tłuszcz pacjentki bądź więcej kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg bierze się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli należy o powiększanie ust. Co więcej, zabiegi te zdobywają jeszcze większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments